PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ (GÜVENLİK PERSONELİ) SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

Bakanlığımız taşra teşkilatı birimlerinde koruma ve güvenlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında,140 adet “Sürekli İşçi” kadrolarında, koruma ve güvenlik görevlisi olarak istihdam edilmek üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla başvuranlardan ilgili mevzuat gereği noter huzurunda yapılan kura çekimi sonucu sözlü sınava katılacakların listesi sözlü sınav tarihlerine göre aşağıda yer almıştır.

Sözlü sınav, hizmet alanına ilişkin mesleki bilgi ve becerilerden, adayların yürütmekle yükümlü olacakları vazifelerdeki (koruma ve güvenlik) yetkinliklerini ölçmeye yönelik olarak yapılacaktır.

Sözlü sınav, Bahçelievler Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:4 Çankaya/Ankara adresinde bulunan Milli Kütüphane Yunus Emre Salonunda, 02/12/2019 Pazartesi günü saat 09:30’da başlayacak 06/12/2019 Cuma günü son adayın sınavının tamamlanmasından sonra sona erecektir.

Sözlü sınav sonucu başarılı olan adaylar en yüksek puandan başlanmak suretiyle yapılacak sıralama sonucu, açık iş sayısı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday belirlenecek olup, Bakanlığımız (www.ktb.gov.tr) internet adresinde ilan edilecektir. Adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Duyurulur.

BELGE TESLİM ETMEYEN YEDEK ADAYLAR


 

02/12/2019 Pazartesi Günü Sözlü Sınava Alınacak Adaylar

Sıra No

Çekiliş No

ADI SOYADI

1

Öncelikli

CAHİT YILDIRIM

2

926

FEVZULLAH ATA

3

2895

YILMAZ SARI

4

2765

ÜMİT BOZKURT

5

2802

VELİ HİMMET FİDAN

6

169

ALİ AVCU

7

474

CEMAL SÜHA KÜNAR

8

503

CİHAT BEYTEKİN

9

2148

ÖNER ÖZÇELİK

10

1318

İLKAY DEMİR

11

1706

METİN YILDIRIM

12

2078

OSMAN FIRAT

13

2770

ÜMİT IŞIK

14

100

AHMET ÇETİNER

15

1924

MUSTAFA TOLGA TOYGAR

16

2452

SERDAR BALÇIK

17

272

AYHAN DİŞKIRAN

18

878

FATİH VURAL

19

2535

SİNAN AÇİN

20

1281

İBRAHİM MERT

21

1131

HARUN ALBAYRAK

22

588

EDA SULTAN CANKURT

23

1625

MEHMET EMİN ULU

24

993

GÖKHAN GÜLLÜ

25

1963

NERMİN IŞIK

26

1579

MEHMET GÜL

27

1233

HÜSEYİN DERMAN

28

179

ALİ DEVECİOĞLU

29

2501

SEVDA ELMACI

30

579

DUYGU KÖMÜRCÜ

31

708

ENİS CAN ÇİNKILIÇ

32

2822

VOLKAN GÖRÜNMEZ

33

1946

NARİN BOZDAŞ

34

1957

NECATİ KIRMIZI

35

1641

MEHMET SELİM YİGİZ

36

1438

KEMAL AYLÜÇTARHAN

37

1243

HÜSEYİN KÖK

38

1600

MEHMET ÖZCAN

39

1133

HARUN ÇELEBİ

40

38

ABDULLAH MUSAB DURSUN

41

1643

MEHMET SIRAÇ VURAN

42

1947

NASUH DİNÇ

43

610

ELVAN ECEVİT

44

672

EMRE OĞUZ

45

1493

LÜTFÜ BAL

46

317

AZİZ FARUK GİDER

47

1071

HAKAN KEMALOĞLU

48

2978

ZÜHAL BORAN

49

2193

ÖZNUR KANAAT

50

2127

ÖMER YILMAZ

51

2869

YASİN İBRİM

52

1531

MEHMET AKÇAL

53

602

ELİF KOYUNCU

54

971

GAMZE KILINÇ

55

72

ADEM DEMİR

56

1375

İSMAİL SOFUOĞLU

57

2163

ÖZGÜR BOLAT

58

2358

SAMET SIR

59

2748

UĞUR AHMET YILDIRIM

60

1545

MEHMET BAYRAM

61

2251

RAMAZAN YURDAKUL

62

1469

KÖKSAL ŞEVKİ DEMİR

63

379

BİLAL YILMAZ

64

765

ERKAN AYNE

65

142

AHMET UYANIK

66

2664

TEMEL SÜSLÜ

67

2973

ZİYAR AKPİRİNÇ

68

825

FADEN TAK

69

607

ELİF YAVUZ

70

1828

MURAT SOYSAL

71

1527

MEDİNE KELEŞ

72

541

DENİZ AKÇA

73

1666

MELTEM KULAKSIZ

74

606

ELİF UZUMER

75

2780

ÜMMET ŞAHİN

76

964

FURKAN KESE

77

2874

YASİR NECMEDDİN ÜYÜMEZ

78

2154

ÖZGE AĞZIKÜÇÜK

79

2867

YASİN HASIRCI

80

2396

SELÇUK YILMAZ

81

430

BÜNYAMİN TÜRKSEZER

82

2376

SEDAT KURT

83

2719

UĞUR BÖLÜK

84

951

FİLİZ TAN

85

2915

YUNUS ÜRHAN

86

2282

RIDVAN ARDİL

87

2097

ÖMER AKALIN

88

1593

MEHMET KURT

89

2059

ORUÇ ERMİŞ

90

2890

YETER ÖZTÜRK

91

299

AYŞE GÖKŞEN ÇETRES

92

521

ÇAĞRI SEVEN

03/12/2019 Salı Günü Sözlü Sınava Alınacak Adaylar

Sıra No

Çekiliş No

ADI SOYADI

1

1455

KENAN ÜÇDAĞ

2

2023

OĞUZHAN KOÇAK

3

2825

VOLKAN ÖZTEKİN

4

2344

SALTUK BUĞRA BALIKÇİ

5

2308

SABRİ IŞIKALP

6

2190

ÖZLEM DİDAR NURULLAHOĞULLARI

7

2552

SONER SAYIN

8

1385

İSMAİL HAKKI KARHAN

9

2040

ONUR AKAY

10

659

EMRE BAZILI

11

1725

MİTHAT DEMİRKAYA

12

998

GÖKHAN İŞLEK

13

1794

MURAT BAK

14

1732

MUHAMMED ÇERMİK

15

2599

ŞENER DEMİR

16

1393

İSMET YILDIZ

17

376

BİLAL DOĞU

18

2212

RAMAZAN AKDOĞAN

19

1298

İDRİS AY

20

2286

RIDVAN ÇAMLIBEL

21

2289

RIDVAN KARA

22

1010

GÖKHAN TEMOÇİN

23

1084

HALİL BOZKURT

24

2738

UĞUR SALMAN

25

63

ADEM ATA

26

369

BERKAN KORKMAZ

27

531

ÇİĞDEM YILMAZ ONGAN

28

1172

HASAN ALİ ÖZKAN

29

1256

HÜSEYİN TAYFUN SÜNGÜ

30

2800

VELİ ÖNCE

31

522

ÇAĞRI MUSA AKKAYA

32

2861

YASİN BAYDA

33

2804

VEYSEL AYAZ

34

361

BEKİR BUĞRA CİRAN

35

280

AYKUT ÖZCAN

36

1129

HARUN AKDENİZ

37

396

BURAK AKÇAY

38

203

ALİ TEZCAN

39

2439

SERCAN DEMİRKAYA

40

524

ÇELEBİ YILDIRIM

41

2815

VEYSİ ÖZMEN

42

242

ARİF SAMET KARADENİZ

43

2004

NURULLAH ALTIN

44

443

CAN BASKIN

45

133

AHMET ŞİMŞEK

46

696

ENGİN CIVAN

47

458

CELAL AKGEYİK

48

848

FATİH BİNGÖL

49

2671

TOLGA HANEDAN

50

1066

HAKAN GÜMÜŞ

51

2367

SAVAŞ KARABAYIR

52

1439

KEMAL ÇELİK

53

1115

HAMİ ÖZTÜRK

54

2763

ÜMİT BAŞ

55

212

ALİ EŞREF ÇELİK

56

2870

YASİN KAYA

57

1634

MEHMET RAŞİT UYAN

58

854

FATİH DÖGEN

59

2000

NURİ SELAMET

60

1887

MUSTAFA KARATAŞ

61

291

AYŞE GÜRNAL

62

1102

HALİL İBRAHİM YAKAR

63

627

EMRAH AKAR

64

214

ALİ GÜRKAN ÇONTE

65

2795

VELİ CANLI

66

1187

HATİCE EREN

67

1903

MUSTAFA PALA

68

1737

MUHAMMED GÜNEŞ

69

2766

ÜMİT CEYLAN

70

748

EREN YILDIRIM

71

2794

VEFA YAŞAR

72

1962

NERİMAN EKİNCİ

73

934

FIRAT KESKİN

74

2527

SIDDIK SARIKAYA

75

2665

TESLİME SAĞLAMEL

76

669

EMRE KEZER

77

1379

İSMAİL YAZİCİ

78

1821

MURAT ÖZTÜRK

79

1695

METİN AKYIL

80

70

ADEM ÇETİNKAYA

81

2628

TAHİR ERGEN

82

2816

VİSAL ÜNSAL

83

1570

MEHMET ERBAY

84

73

ADEM ERTÜRK

85

2824

VOLKAN KARATAŞ

86

2668

TOLGA AKBAŞ

87

2945

YUSUF YAŞAR

88

776

ERKAN YILMAZ

89

1346

İSA KÜLHAŞ

90

289

AYŞE ELÇİN

91

2981

ZÜLAL KÜREŞEN VAR

92

1632

MEHMET ORHAN AYDIN

04/12/2019 Çarşamba Günü Sözlü Sınava Alınacak Adaylar

Sıra No

Çekiliş No

ADI SOYADI

1

457

CEBBAR ÇABAT

2

546

DENİZ YILDIZ

3

1689

MESUT GÜRGENCİ

4

988

GÖKHAN DİREKÇİ

5

2797

VELİ EKİZ

6

1456

KENAN YALÇIN

7

526

ÇİĞDEM AYDIN

8

1996

NURİ CAN

9

2042

ONUR DEMİR

10

540

DEMET ILGAZ ÖZDEMİR

11

2814

VEYSİ KARTALKUŞ

12

459

CELAL ÖZMEN

13

1408

KADİR AKYILDIZ

14

2341

SALİH TÜMEN

15

2109

ÖMER DOĞRU

16

1482

LEVENT IŞIK

17

2210

RAİF GÜNEŞ

18

1116

HAMİT SAYMAZ

19

481

CENGİZ ŞİMŞEK

20

46

ABDURRAHMAN AYDIN

21

980

GÖKHAN ALAGÖZ

22

2771

ÜMİT KAZIK

23

634

EMRAH DÜNDAR

24

2808

VEYSEL KABAÇAM

25

1555

MEHMET ÇEVİK

26

125

AHMET SARICA

27

2646

TANER ÖZDEN

28

1236

HÜSEYİN ERTÜRK

29

1649

MEHMET ZEKİ BASTEM

30

647

EMRAH SANCAK

31

2466

SERHAT GÜMÜŞ

32

2362

SAMİ UZUN

33

2963

ZEKİ GÜLNAR

34

2399

SELEN YAŞAR

35

2074

OSMAN DEMİROK

36

2

ABBAS EKİNCİOĞLU

37

1528

MEHMET ACAR

38

2075

OSMAN DİNÇ

39

35

ABDULLAH YAĞIZ

40

777

ERKAN YILMAZ

41

2422

SEMİH KALAÇ

42

1970

NEŞE FAİKOĞLU

43

7

ABDULBAKİ ÖZHAN

44

2250

RAMAZAN YILMAZ

45

1921

MUSTAFA BÜLENT KAMİL

46

1788

MURAT AÇAR

47

1193

HATİP ADANUR

48

321

BAĞIŞ ATEŞ

49

1152

HASAN ÇEPNİ

50

922

FETHİ CILAY

51

1526

MEDET ÖZDEMİR

52

2550

SONER FINDIKÇI

53

1850

MUSTAFA ARSLAN

54

1163

HASAN ÖZ

55

1496

MAHİR EMİN ASLAN

56

2292

RIDVAN SAYHAN

57

2266

RECEP POLAT

58

1952

NAZMİ DURKUT

59

2708

UFUK KIVANÇLI

60

2406

SELİM TEKİN

61

1052

HACI HÜSEYİN POYRAZER

62

2977

ZÜBEYİT RENDAN

63

2222

RAMAZAN DEMİRCİ

64

1843

MUSA İKİNCİOĞLU

65

527

ÇİĞDEM ÇAKIR

66

2768

ÜMİT ERYİĞİT

67

2144

ÖMÜR ŞAHİN

68

2588

ŞAHİN YAVAŞOĞLU

69

1758

MUHAMMED VEYİS BÜTE

70

790

ERSİN AKÇA

71

68

ADEM CANKARA

72

752

ERHAN AY

73

1304

İDRİS TANRIKULU

74

34

ABDULLAH OKTEM

75

2313

SADIK ÖZGENÇ

76

1765

MUHAMMET GÖRGÜ

77

1603

MEHMET SERTKAYA

78

842

FATİH ARSLAN

79

780

ERMAN AYKUT

80

2504

SEVGİ TURAK

81

1518

MALİK PINARCI

82

2056

ORHAN YILDIRIM

83

2761

ÜMİT ALSAN

84

1752

MUHAMMED KEREM YILMAZ

85

333

BARIŞ GÖL

86

211

ALİ ERDEM ALKAN

87

900

FATMA NUR KARATAŞ

88

1483

LEVENT SERKAN ORHAN

89

66

ADEM BEŞLİK

90

1796

MURAT BAYRAKTAR

91

639

EMRAH KIZILIRMAK

92

1713

MEVLÜDE KESEROĞLU

05/12/2019 Perşembe Günü Sözlü Sınava Alınacak Adaylar

Sıra No

Çekiliş No

ADI SOYADI

1

1112

HAMDİ GÜNGÖR

2

1263

İBRAHİM AKYILDIZ

3

2506

SEVİLAY ZEYTİN

4

937

FIRAT SATICI

5

9

ABDULHAKİM AYDIN

6

1477

KÜRŞAD DÖNMEZ

7

2960

ZEHRA TEKİN

8

2754

UMUT HANCI

9

1826

MURAT SAVCILI

10

1504

MAHMUT ÇETİNKAYA

11

1988

NURAY GÖNEN

12

1312

İLHAMİ DOĞAN

13

1078

HAKKI ÇALIŞKAN

14

871

FATİH PERİMCEK

15

290

AYŞE GÜL

16

1525

MEDET GÖKMEN

17

1347

İSA ÖRS

18

260

AYDIN AKKAYA

19

2303

RUKİYE IŞIK

20

1464

KORAY KOKTAY

21

1382

İSMAİL CENK KONCUK

22

1572

MEHMET EREN

23

265

AYDIN KUTLU

24

2068

OSMAN CANLI

25

570

DURDU KARABOĞA

26

2572

SÜLEYMAN ÖZCAN

27

216

ALİ KEMAL TAHTALI

28

1646

MEHMET VEYSİ POLAT

29

2775

ÜMİT YALÇIN

30

2331

SALİH AKBULUT

31

1154

HASAN DİL

32

1805

MURAT DURNA

33

1359

İSMAİL DOĞAN

34

566

DOĞANCAN ATICI

35

508

COŞKUN GÜMÜŞ

36

2002

NURİ DEDE DERNEK

37

2750

UĞUR CAN GÜLMEZ

38

2526

SIDDIK ALTINTAŞ

39

576

DUYGU ÇIRAKMAN

40

1748

MUHAMMED ALİ DEMİR

41

923

FETHİ POLAT

42

1021

GÖZDE BULMUŞ

43

881

FATİH ERDİNÇ ÇETİN

44

2305

SABAHATTİN YETİŞİK

45

1550

MEHMET ÇAKMAK

46

703

ENİS ERDENK

47

2705

UFUK ARICAN

48

1251

HÜSEYİN ZEREN

49

978

GÖKAY ŞENER

50

267

AYDIN NENE

51

2122

ÖMER TAŞDEMİR

52

1028

GÜLESER ERKAN

53

407

BURAK KILIÇ

54

1353

İSMAİL AKYÜREK

55

2555

SUAT ACAR

56

1122

HAMZA ÖZEL

57

2223

RAMAZAN EDEŞ

58

1684

MESUT BUDAK

59

181

ALİ ESİM

60

894

FATMA KUMRAL

61

1959

NECİP KATKAY

62

902

FAZLI UĞUR AKSAKALLI

63

1239

HÜSEYİN İNAN

64

330

BARIŞ BARLIK

65

2698

TURGAY SESLİ

66

2594

ŞEFİK İTAH

67

772

ERKAN ÖZKAN

68

2951

YÜKSEL ÇİLEK

69

1390

İSMET ÇALIŞIR

70

2411

SELMAN BİRGÜN

71

1922

MUSTAFA KEMAL İZGİ

72

1381

İSMAİL ABDURRAHMAN TANGAL

73

1033

GÜLSÜN ADIGÜZEL

74

1598

MEHMET ÖNER

75

2167

ÖZGÜR KAHRAMAN

76

847

FATİH BIYIKLI

77

692

ENES KAMIL

78

1395

İSRAFİL AKKAYA

79

953

FUAT DOĞAN

80

2604

ŞEREF AKYOL

81

1364

İSMAİL KARACAN

82

292

AYŞE ÖZDAMAR

83

1380

İSMAİL YILDIZ

84

1257

HÜSNİYE TÜKLE

85

2038

OKTAY TATAR

86

1605

MEHMET SOBACI

87

1949

NAZIM BAHAR

88

1864

MUSTAFA CERİT

89

845

FATİH BAYRAM

90

1583

MEHMET GÜRLER

91

2650

TANSU ÇANAKÇI

92

2897

YUNİS KAPLAN

06/12/2019 Cuma Günü Sözlü Sınava Alınacak Adaylar

Sıra No

Çekiliş No

ADI SOYADI

1

2532

SİBEL KARTAL

2

1165

HASAN ÖZKAN

3

2541

SİNAN ÇALIŞKANER

4

1848

MUSTAFA ALPER

5

505

CİHAT ÖZCAN

6

2975

ZÜBEYDE GÜMÜŞ

7

887

FATMA GÜNDÜZ

8

2792

VEDAT ŞEN

9

2416

SEMA CEYLAN

10

730

ERDEM ERTUNÇ

11

1998

NURİ ERASLAN

12

2511

SEYFETTİN KILIÇLI

13

2431

SEMİH OSMAN GÜNÇE

14

355

BEDİRHAN OĞURLU

15

2672

TOLGA KÖSTEL

16

297

AYŞE YÜZER

17

1026

GÜLBAHAR KARAOĞLAN

18

1979

NİLÜFER KARAOĞLANLI

19

2417

SEMA ŞAHİN

20

2739

UĞUR SARIKURT

21

523

ÇELEBİ TURAN

22

2455

SERDAR KAHYA

23

230

ANIL AKKIN

24

2346

SAMET BARAN

25

160

AKAY DURMAZ

26

2888

YEŞİM AYDIN BAKAL

27

1710

MEVLUT ÇAPAR

28

1461

KERİM ATEŞ

29

261

AYDIN ASLAN

30

615

EMİN PEHLEVAN

31

1488

LEYLA AYDAN YÜKSEL

32

2728

UĞUR ERTÜRK

33

360

BEKİR TİNÇAY

34

719

ERCAN KARACAN

35

1918

MUSTAFA YİĞİT

36

2520

SEZER KENDÜZLER

37

991

GÖKHAN GÜÇLÜ

38

2601

ŞENOL ACARBAŞ

39

2225

RAMAZAN ERTAŞ

40

2709

UFUK ÖZTEKİN

41

1278

İBRAHİM KARAKAYA

42

31

ABDULLAH KARTAL

43

1999

NURİ KARDAŞ

44

1357

İSMAİL BULUT

45

2497

SERVET TAŞDEMİR

46

862

FATİH İRİS

47

601

ELİF KALİNCİK

48

2952

YÜKSEL KEL

49

2515

SEYİTHAN AYAZ

50

94

AHMET BALLI

51

981

GÖKHAN ALEMDAR

52

1933

MÜKRİME İREM UNCU

53

2956

ZAFER KÜNBÜ

54

2106

ÖMER ÇALAR

55

2315

SADULLAH SARIKAYA

56

863

FATİH KARABABA

57

1237

HÜSEYİN GÖNÜLER

58

1270

İBRAHİM ÇALIŞKAN

59

883

FATMA ALTINTAŞ

60

2493

SERVET KAYA

61

1674

MERİH SOLAK

62

896

FATMA ÖZDEMİR

63

959

FURKAN AKŞİT

64

2714

UFUK YABAR

65

1463

KORAY AYDOĞMUŞ

66

569

DURAN AKDERE

67

1953

NAZMİ EROĞLU

68

2936

YUSUF GÖRE

69

2340

SALİH TEKİRDAĞ

70

2168

ÖZGÜR KAYA

71

2336

SALİH EKİZ

72

717

ERCAN DAŞDEMİR

73

1832

MURAT TAŞDEMİR

74

613

EMİN BUCAKLI

75

1452

KENAN ÖZABAY

76

1132

HARUN BOZKURT

77

2969

ZEYNEP KURNAZ AKBULUT

78

494

CİHAN ALEMDAR

79

1980

NİYAZİ COŞKUN

80

2314

SADRETTİN ÇIRK

81

30

ABDULLAH KARABULUT

82

2462

SERHAN YILDIRIM

83

2885

YAVUZ SELİM MALLIOĞLU

84

580

DUYGU ŞAHİN

85

2234

RAMAZAN KOCAMAN

86

2317

SAFFET KAYIŞ

87

2359

SAMET ŞİMŞİT

88

813

EŞREF AKBAŞ

89

347

BAYRAM ERTAN

90

1707

METİN YILDIZ